KONST / Litografier / Färglitografi 15362078
nr 1536 2078
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 279/360, daterad 1969. Färglitografi, bildmått: 46x33 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:22:04
1.000 kr
1.100 kr
24 apr
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives